Bolesność głowy a zaburzenia ostrości widzenia

Witam, mam 18 lat i od tygodnia zauważyłam silne bóle głowy oraz problemy z ostrością widzenia głownie w godzinach wieczornych. Nosze okulary od kilku lat i nigdy nie miałam takich problemów. Czym może być to spowodowane ? Proszę o poradę :) Pozdrawiam.

Możliwe niedobory wiatmin A, E, D, pogorszenie wzroku, złe okulary....
Do pełnej konsultacji okulistycznej, może też neurologicznej
, warto ocenić co jeszcze się dzieje.

aby zdecydować czy potrzebne dalsze badania TK ? MRI głowy i
by ustalić optymalne leczenie
Pozdrawiam