Co oznacza drganie powieki i zaburzenia ostrości widzenia?

Mam problem z koncentracją wzroku od 3 tygodni. Zaczęło się od drgającej powieki i problemów z ostrością, ale tylko gdy prowadzę auto, czyli patrzę w dal. Wzrok mi się wtedy bardzo szybko męczy a oczy oraz głowa w okolicach skroni bolą. Mam wrażenie jakby wysokiego ciśnienia w oczach, takiego napuchnięcia. Badania okulistyczne nic nie wykazały, ostrość w porządku, ciśnienie w normie, jedynie prawe oko ma tendencję do uciekania. Nie wiem w jakim kierunku powinienem szukać dalej?

Witam. Ma Pan niedobór magnezu oraz Zez rozbieżne okresowy. Wymaga Pan suplementacji Mg z wit B6 np ChelaMag B6 2 tbł dziennie oraz ćwiczeń konwergencji około 1 min dziennie codziennie. Jeżeli to nie pomoże to należy rozważyć okulary słabe minusy ewentualnie pryzmaty. Pozdrawiam serdecznie