Bolesność kostki po złamaniu

Ból kostki po złamaniu (chociaż lekarz mówił, że uraz wyglądał jak by ścięgna same skruszyły kość) przy okrężnym ruchu stopy czuję, jak by mi ścięgna o kość zahaczały co również dziwnie brzmi jak i odczucie nie należy do przyjemnych. Ból się potęguje przy jeździe na deskorolce, wykonuje tam dość intensywne ruchy lewą stopą, i kiedy wyginam ją przy skoku wtedy pojawia się problem, czuje takie dziwne ukucie w miejscu po złamaniu kostki, owe złamanie miało miejsce 1,5 roku temu.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do ortopedy, być może podczas jazdy na deskorolce doszło do dodatkowego urazu stąd ból. Wymagane jest badanie i na jego podstawie dalsze decyzje.