Bolesność nogi poniżej kolana a możliwe dolegliwości

Witam. Od ponad roku odczuwam bóle prawej nogi poniżej kolana. Kręgosłup, SM i żylaki wykluczono. Ortopeda (trzeci z kolei) znalazł bliznę po naderwaniu mięśnia płaszczkowatego i ogólne nadwyrężenie mięśni, w tym brzuchatego. Czy to możliwe, żeby tak długo odczuwać bóle. od kontuzji minęło ponad rok i mimo tabletek i braku treningów biegowych noga nadal boli.

Aleksander Ropielewski

Jest to możliwe. Warto zastosować cykl fizjo- i fizykoterapii w celu złagodzenia dolegliwości. Więcej mógłbym powiedzieć po przeprowadzeniu badania.