Bolesność nogi u 1,5-rocznego dziecka

Dzień dobry,Moja półtoraroczna córeczka w ostatnich trzech tygodniach trzy razy skarżyła się na ból prawej nóżki. Wyglądało to tak że siedziała i przy wstawaniu zaczęła kwilić i pokazywać na prawe udo.Trwało to za każdym razem krócej niż 15 minut.Dostałam skierowanie do ortopedy, ale termin za 2 miesiące.Czy nie czekać i iść prywatnie?Czy zrobić jakieś inne badania?Czy to może być coś poważnego?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza ortopedy wcześniej.