Bolesność okolicy ucha po usunięciu zatrzymanej ósemki

Trzy tygodnie temu mąż miał usuwaną zatrzymaną ósemkę po zabiegu występuje ból promieniujący do ucha prawego i obejmuje prawą stronę głowy Zrobiona była tomografia i na opisie jest masa tk. patologicznej u nasady języka 37-43 mm Zwężenie prawej części ustnej po prawej str w prawej okolicy podżuchwowej węzeł chłonny 19-11mm w lewej 11-9mm. Mąż ma ciągle przenikający ból od żuchwy do ucha i głowy Ból nasila się podczas jedzenia i w nocy Od 2-3 dni pojawiła się temperatura co to może być jak leczy

Aleksander Ropielewski

Zdecydowanie sytuacja wymaga konsultacji przez laryngologa. Bez oceny badań nie jestem w stanie powiedzieć co może być przyczyną dolegliwości.