Bolesność pochwy a możliwe przyczyny

Nie mam kontaktow seksualnych z powodu bólu pochwy od pół roku. Mieszkam na Węgrzech, lekarz zrobił USG, jest tam coś 5cm długości, powiedział, że nie wie, co to. Moja mama ma mięśniaki macicy, sporo osób w mojej rodzinie umarło na raka. Nie biorę leków. Stosowałam plastry Evra 1,5 roku do ub. grudnia. Miałam 2 lata temu aborcję farmakologiczna bez lyżeczkowania, rok temu wyniki badań były ok. Co to może być?USG:https://docs.google.com/file/d/0Bw5I9ASFyFZWODk3TnFXSUIxLWc/edit?usp=docslist_api

Aleksander Ropielewski

Trudno mi z przedstawionego zdjęcia stwierdzić jakiego rodzaju zmiana jest widoczna na USG i sugeruję kolejne badanie, które pozwoli jednoznacznie dać odpowiedź na Pani pytanie.