Bolesność podbrzusza a wynik gastroskopii

Ewa proszę o pomoc. Od stycznia mam ból w prawym podbrzuszu taki kłujący,jakby ktoś szpilką kuł od środka.Ponadto burczenia,przelewania,gazy które czasami nie chcą odejśc.Miałam robioną kolonoskopię ,która wykazała pojedyńcze uchyłki esicy i nieliczne guzki krwawnicowe wokół odbytu.Gastroskopia wykazała nadżerkowe zapalenie żoładka i dwunastnicy.USG dopochwowe nic nie wykazało Ostatnie USG jamy brzusznej pogrubienie ścian j.cienkiego do 0,3mmpoczątkowe zmiany zast. Kręt-Kąt, W moczu świeże eryt

Te dolegliwości mogą być właśnie związane z patologią wykrytą w badaniach obrazowych. Taki stan wymaga leczenia najlepiej pod nadzorem lekarza gastroenterologa. Proszę w tej sprawie najlepiej skonsultować się z gastroenterologiem.