Bolesność zęba podczas leczenia kanałowego u 40-letniej osoby

Witam ! Dzisiaj byłam u dentysty z powodu bólu zeba . Po otwarciu zęba okazało sie że jest martwy usunieto mi nerw z niego i tak pozostawiono na dwa tygognie a potem leczenie. Gdy cos ugryze ząb boli czy to minie?

Lek. Tomasz Budlewski

Jesli ból nie będzie ustepował prosze ponownie udac się do stomatologa, na początku może bole, ale nie powinno to trwac zbyt długo

 Lek. Tomasz Budlewski

ząb może być bolesny na nagryzanie przez kilka następnych dni
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk