Bolesny guzek w pochwie

Witam pisze w imieniu mojej dziewczyny,podczas współżycia dziewczyna skarzy sie na ból. PALCEM WYKRYLEM JAKĄŚ KULKĘ KTÓRA WYPRAWIA BÓL PARTNERKĘ OK GŁĘBOKOŚĆ PALCA WSKAZUJĄCEGO .KTÓREGOŚ DNIA NA MAJTKACH MIAŁA TROCHĘ ŚLUZU Z KRWIĄ. PROSZĘ O PORADĘ CO TO JEST

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy mogą wskazywać na stan zapalny/ infekcje intymną, wskazana kontrola u ginekologa.
Pozdrawiam