Bolesny stosunek pomimo zastosowanego leczenia

Witam, Od dwóch miesięcy mam problem z bolesnym stosunkiem.Mam uczucie choćby mnie parzyło u wejścia. Byłam u 2 ginekologów. Stwierdzono, że to pewnie grzybica dostałam gynazol i doustnie trioxal. Problem dalej pozostał, pomimo że na wizycie kontrolnej wszystko grało. Posiew nic nie wykazał.W trakcie kolejnych badań wyszło, że mam zapalenie pęcherza. moczowego.Amotaks (zgodnie z antybiogramem. Już pół miesiąca po kuracji-problem bolesności pozostał. Od 3 lat stosuje hormony i nie było problemu:

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że konieczne jest wykonanie badań hormonalnych. proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa.