Borelioza u 29-latki a możliwość udania się na pielgrzymkę

Witam proszę o pomoc i doradzenie 4lata temu ugryzł mnie kleszcz nie zauważyłam żadnego rumienia wiec nigdzie z tym nie poszłam problemy ze zdrowiem zaczęły mi się w grudniu zeszłego roku kołotanie serca bóle stawów słabosci bóle głowy dziwne piszczenie w uszach 2tygodnie temu okazało się że mam boreliozę IgM jestem na antybiotyku unidox 2razy dnia co roku chodze na pielgrzymki z Krak. do Częst. czy w tym roku mogę iść opieka med. jest w razie złego samopoczucia mogę na kolejny postój podjechać
Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podczas terapii preparatem Unidox należy unikać ekspozycji na promienie słoneczne. W przypadku udania się na pielgrzymkę może być to niemożliwe.