Brak adoracji kobiety przez mężczyznę w związku

Witam, jestem z chłopakiem już 3 lata. Wiadomo, na początku było pięknie,kolorowo,on bardzo się starał,udowadniał jak bardzo mu zależy, że kocha itd - jak ideał. Niestety, z biegiem czasu, wszystko się zmienia, nie stara się już jak na początku, ale czy to oznacza, że on już mnie nie kocha? Nie wiem co o tym mysleć.

Witam,

może Pani porozmawiać o tym ze swoim chłopakiem. Powiedzieć, czego Pani potrzebuje i dopytać co dla niego jest ważne.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

Kobieta 19-letnia inaczej patrzy na świat niż 16-letnia. Zmienia się też relacja. Dobrze jest szczerze mówić o swoich odczuciach, potrzebach, oczekiwaniach
w formie np.:
"kiedy Ty.....robisz/zapominasz/chodzisz....itd"
"wtedy ja czuję się...... myślę, że......"
"proszę Cię, abyś......"

Warto wprowadzać nowe hobby itp. aby wzajemnie się sobą czarować. Z naciskiem na "wzajemnie" :)

Pozdrawiam i życzę powodzenia!