Brak apetytu, bolesność brzucha a mdłości

Problemy żołądkowe. Od paru dni źle się czuję.Brak apetytu, ponieważ mnie mdli i zmuszam się do zjedzenia choćby kromki chleba. Po jedzeniu jest jeszcze gorzej, mdli mnie bardziej, odbija się i chce się wymiotować. Ukojenie na chwilę przynosi herbata z rumianku. Ból umiejscowił się w miejscu splotu między piersiami, ciut poniżej, bolą też łopatki. Czasami tak rozpiera, że muszę ściągnąć stanik bo mi przeszkadza. Kiedyś wykryto helikobakter pyroli ale nie dostałam antybiotyku. Nie jestem w ciąży.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.