Ból brzucha nad pępkiem i brak apetytu

Witam. Mam takie pytanie. Od kiku miesięcy narzekam na ból brzucha, nad pępkiem. Momentami ból jest tak silny że braknie tchu. Do tego brak apetytu, osłabienie organizmu (wielokrotnie chorowałam na zapalenie górnych dróg oddechowych). Wszystkie wyniki mam w normie- brak Helikobakter Pyroli, pasożyty negatywne, lambria też. Jedyny podwyższony wynik to MCV. Czy mam wykonać jeszcze jakieś wyniki. może problem nie tkwi w brzuchu/żołądku/ jelitach? z góry dziękuję za odpowiedź.

Szkoda, ze nie podała Pani, jaka jest wartość MCV - najlepiej przytaczać CAŁY WYNIK morfologii. Czasem przyczyna tkwi w niedoborze kwasu foliowego i/lub witaminy B12. Częste choroby górnych dróg oddechowych mogą być związane z przewlekłym zapaleniem zatok. Czy wykluczono reflux żołądkowy? Odporność organizmu podnosi zastosowanie probiotyku - Sanprobi IBS, codziennie po kolacji 1 kapsułkę przez 3 miesiące -ochrona wystarcza na rok.