Brak apetytu i spadek wagi u chłopaka

Chciałabym się dowiedzieć . Mój chłopak ma brak apetytu a już jak coś zje to zwymiotuje . Schudł prawie 10 kg w ciągu dwóch miesięcy. Co to może być ? Pomóżcie :(

( nadwrażliwość na jakieś produkty) , przyczynach psychosomatycznych, wrzodach, pasożytach po przewlekłe stany zapalne i wiele , wiele innych przyczyn. Zaczęłabym od lekarza piwerwszego kontaktu , który wskaże specjalistę i zleci pożądane badania.

Dr Dorota RadwaĹska

Konieczna jest wizyta u lekarza i przeprowadzenie szczegółowych badań. Przyczyn może być bardzo wiele, a na odległość nie da się nikogo zdiagnozować.