Zawroty głowy, brak apetytu i utrata wagi po anemii

Witam. Mam 16 lat i nie wiem co się ze mną dzieję...mam bardzo częste zawroty głowy do których dochodzi jeszcze ból...często robi mi się ciemnio przed oczami, tak, że muszę się położyć i poczekać aż przejdzie...choć tak najbardziej martwię się szybką utratą wagi i brakiem apetytu...dodam, że kiedyś chorowałam na anemię.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Najbardziej prawdopodobną przyczyną Pani dolegliwości jest anemia. Tym bardziej jest to prawdopodobne, że już raz zdiagnozowano anemię. Proszę udać się do lekarza, który zleci wykonanie niezbędnych badań. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.