Silne zawroty głowy, brak apetytu, przemęczenie i szybka utrata wagi ciała u 12-latki

Witam. U mojej 12 letniej córki występują objawy takie jak : Silne zawroty głowy (nie ustające od kilku tygodni), brak apetytu, szybka utrata na wadze, przemęczenie i brak chęci. Czy to może być jakaś choroba ?

Dzień dobry,

Z uwagi na opisywane objawy powinna zgłosić się Pani jak najszybciej z córką do lekarza. Czym szybciej zostanie postawione rozpoznanie, tym większa szansa na szybkie i skuteczne leczenie. Objawy występujące u córki sugerują stan chorobowy. Konieczna jest dalsza diagnostyka. Proszę nie bagatelizować problemu, szkoda dziecka...

Pozdrawiam serdecznie.

dr n. med. Marek Derkacz