Spadek libido i brak apetytu przy nocnych lękach

Witam mój problem zaczął się jakiś tydzień temu gdy w nocy o 03.00h obudziłam się z dziwnym lękiem,boje się że zeświruję,w dzień nie czuje się sobą,spadło mi libido i nie mam apetytu a dodam że uwielbiam jeść.w nocy jest najgorzej nie mogę zasnąć i mam 100myśli na sekundę.nie czuje się sobą już bo nie mam nawet za bardzo na nic chęci,nie czuje się już tak dobrze w towarzystwie znajomych...ciągle mam dziwne wrażenie którego nie mogę nawet opisać,proszę o pomoc chcę czuć się jak dawniej.
KOBIETA ponad rok temu

Choroby neurologiczne jako przyczyny depresji

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Psychiatra Agnieszka Jamroży wyjaśnia związek miedzy chorobami neurologicznymi a depresją.

Witam, Rozumiem, że to męczące i frustrujące, na razie trwa krótko - może być to wiele rzeczy, na razie trzeba to obserwować i próbować sowich, sprawdzonych sposobów na stress czy inne trudności.

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta (PTP nr 564), specjalista terapii rodzin.
0

Napady lęku najlepiej skonsultować z psychologiem, psychoterapeutą. Specjalista pomoże zrozumieć emocjonalne/osobowościowe przyczyny trudności, a także poradzić sobie z nimi.

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty