Brak apetytu i utrata wagi przy lekach na nerwicę i depresję

Witam mam pytanie zażywam od dwóch tygodni lek Mozarin i Pernazinum na nerwicę i depresję po jednej tabletce 25mg dziennie i schudłem 5 kg trochę mnie to dziwi nie mam za bardzo apetytu a przeważnie to się tyje po takich lekach.Boę się że mi coś dolega poważniejszego np jakiś nowotwór i czy zwtkła morfologia może wykryć nowotwór?mam 30 lat

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

spadek wagi może być spowodowany utratą apetytu, proszę regularnie wykonywać badania a wszelkie bóle czy inne objawy zgłaszać lekarzowi.

Pozdrawiam