Brak apetytu, osłabienie i utrata wagi

Witam. Mam 18 Lat, 186 cm wzrostu, waże 85kg. Od ostatnich Dwóch tygodni nie mam apetytu. Kompletnie żadnego. W tym czasie schudłem 10kg. Kiedy wracam do domu, a mieszkam na dosyć dużej górce miewam brak tchu i bardzo duże zmęczenie. Czasami występuje u mnie ból brzuch. Zdażaja sie także zawroty głowy. generalnie jestem osłabiony. Nie mam zielonego pojęcia co sie ze mna dzieje

Witam serdecznie,
przyczyn złego sampoczucia może byćbardzo wiele. Na początku zalecam zacząć od podstawowej morfologii, badań cukru i ciśnienia. Proszę zgłosić się do lekarza.

W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk