Utrata wagi przy depresji

prosze mi pomóc. Mam depresje i refluks ,nic mnie nie cieszy, schudłem. jak temu zaradzić?
ponad rok temu

Witaj,
Na początek zgłoś śsię do lekarza po tabletki na depresję. Ponadto staraj się jak najwięcej czasu przebywać na świeżym powietrzu jak świeci słońce. Suplementuj dietę tranem, który dostarcza witaminę D. Pamiętaj aby jeść regularnie posiłki, dużo warzyw i owoców.
Dzięki powższym zabiegom apetyt powinień wrócić, a waga zatrzyma się w miejscu lub wzrośnie.