Brak apetytu i zawyżony wynik poziomu żelaza u 2,5-letniej dziewczynki

Witam. Bardzo się martwię o córeczkę . Jest apatyczna ma problemy z jedzeniem mianowicie potrafi cały dzień nic nie jesc Bradzo wybrzydza z jedzonkiem ostatnio malo pije.. stolce sa zadko i najczesciej bardzo twarde w formie bobkow..odebrałem wlasnie wyniki i wszystkie wartości w normie poza żelazem bo jest znacznie zawyżone. I wlasnie nieporozumiem tego. Jak zapytałam pani dr to powiedziała że martwić się trzeba jakby było za małe żelazo. Hmm..Co mam robic. Córeczka ma 2, 5 roku..

Witam serdecznie. Proszę ponownie zadać pytanie uzupełnieniajac treść o wykonane badania i ich wyniki.