Brak apetytu, senność, ból pod żebrami, gazy i odbijanie się a możliwość ciąży

co to? od 4dni źle się czuję nie mam apetytu nawet głodu nie czuję, cały czas bym spała momentami boli mnie pod żebrami, mam gazy i mi się odbija, niedobrze mi kiedy wstaję i chodzę, rzadko chodzę do toalety, nic mi się nie chce, kochałam się z chłopakiem w tą niedziele wszedł we mnie 3 razy bez prezerwatywy ale później ją założył i wytrysk nastąpił po jakiś 15min poza mną wydaje mi się że to za wcześniej na takie objawy ciąży, siostra też się na podobne objawy skarży mam 167 i ważę 48kg

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, nie są to raczej objawy wczesnej ciąży, może to być wynikiem infekcji wirusowej. Zalecam odpoczynek i ewentualna wizytę u lekarza rodzinnego. Pozdrawiam