Brak apetytu, utrata wagi, brzydki zapach z ust

Witam. Mój mąż od jakiegoś czasu nie ma apetytu. Nieco schudl. Dodatkowo doszedł brzydki zapach z ust a nigdy nie miał tego problemu. Martwię sie bo widzę ze Zjedzenie obiadu stanowi dla niego problem. Owszem zjada bo musi ale tylko dlatego. Ja jestem nosicielka wzwb. Mąż jest zdrowy i obecnie jest po drugiej szczepionce przeciw wzwb. Mąż nie chce słyszeć o wizycie u lekarza. Co powinnam zrobic? Czy jak uda mi sie namówić go na zrobienie morfologii to czegoś sie dowiemy z tego badania ?

Aleksander Ropielewski

Badanie morfologii na pewno ma sens, poza tym wizyta u lekarza jest konieczna!

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski