Brak energii, obniżenie nastroju i silne bóle głowy

Witam , mam 20 lat nie ma na nic sił, zero energii, nic mi się nie chce, ciagle mam zły humor , jestem rozdrażniona , często dokuczają mi bardzo silne bóle głowy . Kiedyś zaczęłam brac tabletki body max plus i się poprawiło jednak gdy tylko przestałam znowu wrócił ten stan . Co mam zrobić aby znowu mieć dużo energi, i chęci do działania i mieć dobry humor ? Czy moje dolegliwości mogą być objawem jakiejś choroby ?

Witam.Pani objawy mogą wskazywać na objawy depresji ktora nie tylko objawia się smutkiem ale też rozdraznieniem i brakiem chęci do działania.Warto udać się na konsultację do psychoterapeuty który zdiagnozuje Pani problem i w razie potrzeby zaproponuje psychoterapię.Pozdrawiam