Brak krwawienia i pozytywne testy ciążowe i grubość endometrium

jestem w 32dc. i nie mam krwawienia(cykle 28). Od 27dc. testy ciąż. wychodzą pozytywnie najpierw bardzo blado teraz mocno.byłam u lakarza powiedział że testy często wychodzą fałszywie pozytywnie żebym zrobiła kolejny 21.04 i jak chce to bHCG. Mam według niego endometrium 16mm co raczej nie wskazuje na ciąże bo norma jak mi powiedział jest od 18mm (a może jest jakiś margines błędu na sprzęcie że te 2 mm?) Ale powiedział też że nie może wykluczyć ciąży lub innych rzeczy typu ciąża pozamaciczna.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować się do zaleceń lekarza i wykonać badania w określonym terminie. Na podstawie zleconych badań możliwe będzie postawienie rozpoznania.