Brak krwawienia po porodzie a zakończenie połogu

Witam jestem 11 dni po porodzie naturalnym od jakiś 5 dni nie krwawie tylko po ciepłej kąpieli występuje lekkie plamienie z żywo czerwonej krwi czy to możliwe ze to koniec pologu ? Dodam ze to drugie dziecko i po porodzie dosyć mocno krwawilam , czy mój polog dobiegł końca ? Czy to normalne ze tak krótko to trwało ?

Połóg trwa 6 tygodni, krwawienie często kończy się wcześniej. Zdarza się że dochodzi do zatrzymanaia odchodów połogowych- dlatego jeśli krwawień nie będzie proponuję zgłosić się do szpitala w którym Pani rodziła aby sprawdzić czy wszystko jest w porządku.