Zapytaj lekarza

7 3 6 , 9 8 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Brak krwawienia po stosowaniu pigułek antykoncepcyjnych

Dzień dobry,w lipcu skończyłam brać pigułki antykoncepcyjne i wtedy wystąpiło normalne krwawienie, od tamtej pory do dziś nie mam miesiączki, czytałam, że mogę jej nie mieć nawet do pół roku. Od dwóch tygodni występuje u mnie plamienie, ale ono trwa już dwa tygodnie, również od ok miesiąca boli mnie brzuch jak normalnie przed miesiączką, ale ona jeszcze nie wystąpiła, w ciąży nie jestem. Chciałabym się dowiedzieć co to może być, zanim udam się do ginekologa. Z góry dziękuje
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Witaminy w ciąży

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Opisane objawy najpewniej są wynikiem przejściowych zaburzeń miesiączkowania, jako konsekwencji odstawienia antykoncepcji. Proszę udać się na zaplanowaną wizytę do specjalisty ginekologa.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy