Brak krwawienia po stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych i starania o ciążę

Witam. Jestem w UK i za pare dni ide do lekarza ale moze dowiem sie czegoś od Państwa. Od 3tyg nie mam okresu. Liczę na ciąże. Ale po 4latach brania tab anty (po krwawienie z odstawienia) nie miałam pol roku miesiączki. Następnie ja dostałam i było ok. Po 3miesiacach wróciłam do antykoncepcji ale przyjęłam tylko 3 opakowania. Dostałam krwawienie z odstawienia i pozniej dwie moje miesiączki. Brak zabezpieczenia z partnerem. Testy ciążowe negatywne. Czasem czuje bóle okresowe ale nie ma krwawienia

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest określić czy może być ciąża. Być może organizm ponownie zareagował na odstawienie antykoncepcji. Myślę, że wizyta u ginekologa rozwieje wątpliwości.