Brak krwawienia z odstawienia w 7- dniowej przerwie

co powinnam zrobić jeśli po pierwszym opakowaniu yasminelli w czasie 7 dniowej przerwy nie dostałam miesiączki? Brać dalej na 8 dzień czy co zrobić ? bo i tak na wyzytę do lekarza się od razu nie dostanę.

Witam,
nie musi pojawić się krwawienie, zwłaszcza przy pierwszym opakowaniu.
Proszę po 7 dniach przerwy bez względu na obecność krwawienia przyjąć pierwszą tabletkę z kolejnego opakowania.

pozdrawiam