Brak kupki przez 7 dni u 3-latki

3 LATKA problem z kupka. Potrafi nie robic nawet tydzien czasu, ale ostatnie 2 dni to jest tzw pilnowanie kupki, siedzi tylko i nie wychodzi z lozeczka. kilkanascie razy podchodzi do lazienki ale potem mowi ze zrobi za chwilke. Brzuszek miekki. Stolec normalny.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę skonsultować się z lekarzem pediatrą, który zbierze dokładny wywiad oraz oceni dietę dziecka. To nieprawidłowa dieta jest bowiem najczęściej przyczyną zaparć.