Brak miesiączki a PCOS ze względu na liczne pęcherzyki
Witam ostatnią miesiączke miałam 8 września do dnia dzisiejszego nie mam. Robiłam test nic. Po 9 dniach od ostatniego stosunku robiłąm test z krwi tez wyszedł negatywny. ginekologa podejrzewa PCOS ze wzgledu na liczne pechezyki w jednym jajniku. Oraz podczas badania znalazł guzka w piersi i zalecił usg. I moje pytanie miałam czekać na miesiączke i zrobic badania (tsh,krzywą insulinową,prolaktyne) w drugim trzecim dniu miesiaczki? ale jej dalej nie ma i nie wiem co robic czekac czy robic badani

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Ewa Gonia Dietetyk, Tychy
50 poziom zaufania
Powinna Pani zrobić badania. Potrzebna jest ta wiedza by ocenić stan Pani zdrowia. Z wynikami prosze udać się do ginekologa prowadzącego.