Brak miesiączki a przejście na dietę Chili 3D

Od 3 tyg.stosuje diete 3d chili.okres mialam 6stycznia, srednio miesiaczka przychodzi co 30-32dni tym razem jeszcze sie nie pojawila. Prawdopodobienstwo zajscia w ciaze jest znikome- stosunek przerywany odbyl sie 1 lutego. Zrobiłam 2 testy, 1 dzis rano i wyniki sa negatywne. przed krwawieniem pojawialy sie pryszcze, rozdraznienie, zmeczenie- tak jest i tym razem ale miesiaczki nadal nie ma. Czy to moze byc spowodowane dieta i malą iloscia tluszczy? Wczesniej jadlam duzo slodyczy fast foodow itp

Witam,
brak miesiączki może być spowodowany wieloma przyczynami, jedna z nich to oczywiście niewłaściwa dieta czyli konsekwencja złego odchudzania. Przed rozpoczęciem tego typu eksperymentu proszę zawsze zapoznać się ze wszystkimi jej konsekwencjami. Dodatkowo proszę pamiętać, iż każda dieta wyłączeniowa będzie po jej zakończeniu, czyli ponownym spożywaniu zabronionych produktów, powodowała tzw efekt jojo.
Beyer-Wygońska Sylwia