Brak miesiączkowania po odstawieniu dziecka od piersi

Witam. Na początku grudnia odstawiłam córkę od piersi i od tamtej pory nie miesiączkuje. zrobiłam dwa testy i na obu pojawiły się dwie kreseczki, ale i przy pierwszym i przy drugim kreseczki były blado-różowe, prawie nie widoczne. Czy to możliwe żebym była w ciąży? Dni płodne omijaliśmy szerokim łukiem :). Nie mam żadnych objawów ciąży. Do ginekologa dostałam termin dopiero za tydzień dlatego proszę o odpowiedz tutaj. Pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie można wykluczyć ciąży, poroponuje wykonać BHCG z krwi, oczekując na wizytę u ginekologa.
Pozdrawiam