Zapytaj lekarza

7 4 2 , 3 9 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Brak objawów ponarkozowych

Brak objawów ponarkozowych Witam.23.10 mam zabieg czyszczenia zatoki. Jak mam wytłumaczyć lekarzom prowadzącym,że narkoman nie daję u mnie żadnych objawów ubocznych-żadnych mdłości,wymiotow,zwrotów głowy, ,poczucia osłabienia,kompletnie nic. Oburzona, po 10-15 minutach czuję się,jakbym wogóle nie miała żadnej narkozy. Tylko jak mam wytłumaczyć lekarzowi,żeby nie traktował mnie przez ten czas jak osobę specjalnej troski. P.S.Miałam tak od zawsze,po prostu taki organizm
KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu

Przyczyny autyzmu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego przyczyny.

Nie rozumiem pytania. To problem zdecydowanie komunikacyjny a nie medyczny.

Specjalista w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii. Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Przez wiele lat zawodowo związany z 4. Wojskowym Szpitalem Klinicznym we Wrocławiu. Współtwórca programu transplantacji kończyn w Szpitalu Św. Jadwigi w Trzebnicy, gdzie przeprowadzono pierwszą w Polsce udaną operację przeszczepienia ręki. W 2014 roku oznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi przez prezydenta RP.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy