Brak ochoty na długie stosunki seksualne

Witam często mam ochotę na seks ale tylko do momentu gdy się nie spuszczę bo jak juz jestem po to ju nie mam ochoty czy mozna coś na to zaradzic?

Objaw występuje u ludzi z różnym nasileniem.
Zjawisko jest biochemicznie wyjaśnione (m.in. podniesienie poziomu prolaktyny po ejakulacji).
Cel biologiczny seksu - przekazanie DNA został już osiągnięty.
Biologia mniej zadbała o wartości więziotwórcze, czy wręcz hedonistyczne seksu...
Pozdrawiam. JW, www.seksuolog.org.pl