Brak odczuwania pragnienia przez 24-letnią osobę

Od bardzo długiego czasu ok( rok, dwa) nie odczuwam pragnienia nie pije w ciągu dnia zupełnie nic prócz jednej herbaty i kawy a wody zupełnie i nie mam pojęcia dlaczego. Dodam że mam problemy z bakteriami w moczu i nerkami dwa mies. temu miałam zakażenie bakteriami dostałam antybiotyk na 2 tyg bo miałam przy tym gorączkę 41 stopni. Mam też astmę i biorę wziewne leki. Proszę o pomoc ponieważ nie wiem co się ze mną dzieje a mam dopiero 24 lata.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postepowanie.