Brak okresu, ból kręgosłupa, biała wydzielina

Mam 19 lat, nie byłam jeszcze u ginekologa, ale czuję ze muszę iść! Nie mam okresu od 3 miesięcy, ostatnio jak dostałam to też długo czekałam. Nie współżyje, ale zdarzyło mi się uprawiać pieszczoty. Zrobiłam test i wyszedł negatywny. Ostatnio boli mnie strasznie kręgosłup i mam częste białą wydzielinę z pochwy. Boje się, bo nie wiem co mi może dolegać?

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

Jeżeli nie ma Pani okresu od 3 miesięcy należy to jak najszybciej wyjaśnić. Najprawdopodobniej nie jest to spowodowane ciążą za czym przemawia negatywny wynik testu ciążowego. Przyczyn braku miesiączki jest bardzo dużo np. zaburzenia hormonalne, stres, intensywne odchudzanie, znaczny wysiłek fizyczny. Proponuję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam