Brak okresu i brak ciąży według badania USG
Witam, kochałam się z męzem w prezerwatywie zawsze, spóżnia mi się okres cykle mam regularne 28 dni, prezerwatywa nigdy nie pękła ani nie zsuneła się! Zrobiłam 3 testy ciazowe oraz byłam na badaniu USG i cytologi. Badanie USG nie wykryło zadnej ciazy lekarz stwierdzil ze lewy jajnik jest bezowulacyjny jak przed okresem i sluz jest jakis tam nie pamietam i mierzyl macice i ok jest to czy moge byc w ciazy?

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Marta Gryszkiewicz
97 poziom zaufania
Wykonane badania, konsultacja ginekologiczna, jak i opisane metody zabezpieczenia podczas stosunków jednoznacznie wykluczają ciążę.
Takie wyniki wszystkich badań raczej wykluczają ciąże. Pewność, że nie jest się w ciąży to wykonanie testu ciążowego po dwóch tygodniach od spóźnionego krwawienia miesiączkowego. Wynik ujemny wyklucza ciążę.