Brak okresu od 4 lat

mam pytanie co może być glowna przyuczyna iż moja malzonka od 4 lat wogule nie ma okresu ciężko mi jest okreslic czy naprawdę od 4 lat czy nie więcej ponieważ nie może się otworzyć bardzo mnie interesuje medycyna sadowa i sam przeszukuje przyczyny jej zxaburzen twierdzi iż nie zarzywala zadnych srodkow antykoncepcyjnych jakie badania i ndo jakiego lekarza musze się z nia udac podejrzewam iż tu cos z hormonami może być nie tak dziekuje za szybka odpowiedz

Lek. Katarzyna Szymczak

Radziłabym udac się do ginekolga, który po badaniu i dokładnie zebranym wywiadzie, zadecyduje o dalszej diagnostyce. Konieczne jest także wykluczenie chorób tarczyc.
Pozdrawiam