Brak orgazmu a nowy związek

Witam. Mam problem. Spotykam się z chłopakiem po rozwodzie od 9 miesięcy Problem jest intymney gdyż nie odczuwam takiego orgazmu jak w poprzednich związkach on o tym wie i stwierdził że prędzej czy później nasz związek sie rozpadnie nie wiem czy to wina pozycji czy to ja jestem za wysoka 1 76. Nawet ćwiczę mięsień Kegla od 2 miesięcy. odczuwam przyjemność ale bez orgazmu on sie tym załamuje. prosze o pomoc i wskazówki

Odczucia są wypadkową wielu czynników, nie do końca zresztą poznanych.
Każda relacja jest inna, także zmienia się w czasie.
Nie należy zbyt wiele oczekiwać po wizycie/wizytach u seksuologa, ale może warto spróbować odwiedzić psychologa seksuologa. W pobliskim Poznaniu powinna Pani wybrać taką specjalistkę.
Pozdrawiam. JW, seksuolog.org.pl