Brak poprawy w terapii przewlekłej niewydolności żylnej

mam problem z przewlekla niewydolnosia zylna stouje venotrex diohespan max olfen 100 oraz venescin ale poprawy nie ma

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, w terapii niewydolności żylnej bardzo ważne jest stosowania rajstop/pończoch uciskowych które są podstawa leczenia tego schorzenia. Zalecam udać się do lekarza specjalisty w celu uzyskania specjalistycznej porady. Pozdrawiam