Brak przyjemności podczas całowania

Całowałam się z mężczyzną pierwszy raz, ale nie poczułam żadnej przyjemności. Obrzydzenia także nie. Co może być tego przyczyną? Brak chemii z mojej strony? Co ja mam mu powiedzieć?

Dzień dobry!

Każde całowanie jest inne i każda para jest inna. Tym bardziej pierwszy pocałunek w życiu nie musi nieść za sobą fantastycznych doznań... po prostu dlatego, że jest pierwszy. Być może z czasem, doświadczeniem i wprawą będzie Pani czerpała z pocałunków większą (lub dużo większą) przyjemność? Być może po prostu nie jest Pani fanką pocałunków i zawsze inne formy bliskości będą dla Pani milsze i ciekawsze? Być może akurat ta forma/ miejsce/ czas trwania/ okoliczności/ atmosfera pocałunku, którą wybraliście teraz nie należy do Pani ulubionych i w przyszłości odkryje Pani inne? Być może nie była Pani w stanie dostatecznego podniecenia lub relaksu, żeby czerpać z pocałunku więcej doznań? itp. itd.

Pozdrawiam!