Brak przyjemności seksualnej i orgazmu przy seksie z chłopakiem

Dlaczego oglądając film porno i pieszczac sie samej mam orgazm a kochając sie z chłopakiem jestem zmuszona udawać ?

Dzień dobry!

Nie jest Pani zmuszona udawać, a zdecydowała Pani udawać. Być może samo to jest częścią problemu? Jeśli partner wierzy, że ma Pani orgazmy, to nie ma potrzeby niczego zmieniać w Państwa współżyciu, pytać i starać się o Pani potrzeby, ponieważ zakłada, że wszystko jest OK.

Pozdrawiam!

Dzień dobry.

Dla jasności - nie wydaje się, by była Pani przez kogokolwiek zmuszana, że przeżywa Pani orgazm. To Pani całkiem świadomy wybór, który, nawiasem mówiąc, wprowadza w błąd Pani partnera.
Przyczyn braku orgazmu przy współżyciu może być wiele i najlepiej poszukać ich przy pomocy seksuologa.

Pozdrawiam.