Brak wypróżnienia 9 dni po usunięciu hemoroidów

Jestem 9 dni po usunięciu hemoroidów i do tej pory się nie wypróżniłam,4 razy oddałam małe kulku kału.Piję ok.3 litrów wody,jem galaretki,kiśle,serki,na obiad kasza manna ze zmielonym kurczakiem i warzywami.Piję syrop Lactuloza i nic. Proszę o poradę co mogę jeszcze zrobić.

Aleksander Ropielewski

Proszę skonsultować się z lekarzem, najlepiej wykonującym operację, ponieważ może konieczne być wykonanie wlewki doodbytniczej.