Brak wzwodów i problemy z seksem u męża

witam chciałam zapytać co ja mam zrobić żeby mój mąż zaczął mnie pożądać powiem pani że już psychicznie nie wytrzymuję tej sytuacji od 4 lat jest bardzo źle między nami w stosunkach łóżkowych on nie ma zwodu ja pragnę więcej czułości ,pieszczot mówię mu o tym a on mi odpowiada że jestem nienormalna .Dłużej już tak nie wytrzymam .pozdrawiam Maria.

Dzień dobry!

Niestety, na podstawie tych informacji i bez rozmowy z Pani partnerem, nie jest możliwe domyślać się, jakie są przyczyny Państwa trudności w życiu seksualnym. Niechęć męża do stosunków może być powodowana zarówno zaburzeniami erekcji, jak i innymi czynnikami (a zaburzenia erekcji są jedynie ich efektem/ skutkiem/ objawem).
Zachęcam do rozmów, a ze względu na utrwalenie problemu przez kilka lat - także do osobistego kontaktu z seksuologiem.

Pozdrawiam!

Witam,
trudno określić przyczynę problemów z erekcją Pai męża. Rozmowy z partnerem nie dają rezultatów, dlatego sugerowałabym wizytę u seksuologa.
Pozdrawiam

Witam, proponuję jak najszybciej zgłosić się razem z mężem do psychoterapeuty i jednocześnie do seksuologa. Nie podała Pani wieku męża, więc nie mogę wywnioskować jak powstały te dolegliwości. 4 lata bagatelizujecie ten problem obydwoje. Być może mąż się krępuję rozmawiać na ten temat. Przyczyny mogą być różne i może ich być dużo. Pozdrawiam, Alicja M. Jankowska

http://psychoterapie-szczecin.pl/