Brak wzwodu i masturbacji u 14-latka

Witam Mam ze sobą pewien problem który nie daje mi spokoju. Otóż, mam 14 lat, i większość chłopaków z klasy się masturbuje itd. z wyjątkiem mnie i paru osób. Mało rzeczy mnie podnieca, nie mam w ogóle wzwodu. Jestem wierzącym, mój popęd zwiększył się i czuję potrzebę rozładowania napięcia przez masturbację. Jednak tutaj wkracza wiara, czuję się całkowicie zablokowany przez wiarę, gdy się próbowałem masturbacji to potem czuję się jak potwór. Czy można jakoś zmienić ten mój system myślenia?

Trudno rozwiązać konflikt między odczuciami organizmu, hierarchią wartości religijnych i osobistą wrażliwością.
Wymagasz pomocy. Najlepiej porozmawiaj z tym Rodzicem, z którym masz lepszy kontakt i to porozmawiaj szczerze.
I najlepiej, jakbyś z Rodzicem poszedł do psychologa-seksuologa, w miastach jest niemało takich specjalistów. Tam porozmawiasz ze specjalistą w cztery oczy.
Zdarzają się też duchowni radzący sobie w takim poradnictwie z zagubioną w tych zagadnieniach młodzieżą, ale nie jest to niestety sytuacja częsta...
Nie panikuj, proszę, tylko zacznij od rozmowy. Trzymam kciuki! Pozdrawiam.