Brązowe plamienia i pulsujący ból brzucha po zmianie plastrów na tabletki antykoncepcyjne

23 sierpień koniec plastrów E***, 26-29 sierpień krwawienie z odstawienia, 30 sierpień zaczęłam tabletki S***** 20 tego dnia jak i 30 sierpnia , 1 wrzesnia,6 września(podczas stosunku było dużo śluzu, nigdy chyba tyle nie miałam), 7 września współżyłam. 8 września zaraz po wzięciu 10 tabletki chwilkę dosłownie miałam plamienie (różowo,lekko brązowe) oraz miałam silny ból brzucha pulsujący w stronę krocza. I tak do dzisiaj tylko że teraz plamię co jakiś czas... czy to ciąża ? na test za wczesnie
KOBIETA ponad rok temu

Najlepszy moment na zajście w ciążę

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku krwawienie/plamienie śródcyklowe najpewniej jest wynikiem zmiany preparatu antykoncepcyjnego. Tym bardziej, że takie plamienia to najczęściej występujący objaw uboczny tabletek hormonalnych. Ponieważ takie krwawienia mogą jednak wynikać z patologii układu płciowego, warto skonsultować się z lekarzem ginekologiem, który takie schorzenia wykluczy.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty