Brązowe plamienia po miesiączce i ból brzucha

Witam,od 2 miesięcy po miesiączce przez tydzień miałam brązowe plamienie,kiedy plamienie ustalo od 4 dni mam ból brzucha podobny do tego przed miesiączką najbardziej odczuwalny jest rano nie mam gorączki na badaniu ginekologicznym powiedziałam o swoich dolegliwościach i przy ucisku na brzuch z prawej strony w okolicach jajnika ból był silny, dostałam skierowanie na szpital rozpoznanie zapalenie jajników i jajowodów czy te objawy świadczą tylko o zapaleniu? ob mam w normie (5)

Magdalena StusiĹska

Tak, to może być przyczyną, w szpitalu wykonają dokładniejszą diagnostykę w celu potwierdzenia rozpoznania.